Bekir Develi PAÜ’ye Konuk Oldu

05.03.2018

Pamukkale Üniversitesi Genç Kadın ve Demokrasi Topluluğu (KADEM) ve Yeniler Topluluğu’nun ortak olarak düzenlediği Sunucu ve Sahne Sanatçısı Bekir Develi’nin konuk edildiği etkinlik öğrencilerin yoğun katılımıyla gerçekleşti.

PAÜ Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşen ‘Bekir Develi ile Gençlik Buluşması’na Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu başta olmak üzere, Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Kaya, Eski Denizli Milletvekili Salih Erdoğan, KADEM Denizli Temsilcisi ve Pamukkale Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Hilal Can katılım gösterdi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan etkinliğin açılış konuşmalarını KADEM Denizli Temsilcisi Yrd. Doç. Dr. Hilal Can ve Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu yaptı.

Açılış konuşmalarının ardından program, devam etmekte olan Zeytin Dalı Harekâtı’nda şehit olan kahraman askerlerimiz ve tüm kahraman şehitlerimiz için okunan Kuran-ı Kerim tilaveti ile sürdü.

Bekir Develi’nin ilim ve irfanın önemine değindiği söyleşinin sonunda KADEM Denizli Temsilcisi Yrd. Doç. Dr. Hilal Can, Bekir Develi’ye teşekkür hediyesi ve çiçek takdim ederek teşekkürlerini sundu.

Programın sonunda, PAÜ Genç KADEM Topluluğu Başkanı Ayşenur Ok ve PAÜ Yeniler Topluluğu Başkanı Furkan Ahmet Taş, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ve Hacer Subaşıoğlu’na günün anısına hediye ve çiçek sunarak teşekkürlerini sundular.

İlgili Haberler