Kale MYO’da Pilav Hayrı Yapıldı

10.04.2019

Pamukkale Üniversitesi Kale Meslek Yüksekokulunun (MYO) yeni binasının açılışı dolayısıyla kurban kesildi ve pilav hayrı yapıldı.

Kale MYO’nun yeni binasının hizmete girmesi nedeniyle yapılan programa Kale Kaymakamı Murat Güneş, Kale Belediye Başkanı Mehmet Salih Sağınç, Kale MYO Müdürü Doç. Dr. Mustafa Beyazıt ile ilçe protokol üyeleri, Kale MYO akademisyenleri ve idari personeli, vatandaşlar, öğrenciler ve çok sayıda davetli katıldı.

Birlik beraberlik vurgusunun yapıldığı etkinlikte konuşan Kale MYO Müdürü Doç. Dr. Mustafa Beyazıt “20 Mart’ta açılışını yaptığımız binamız öğrencilerimize ve Kale ilçemize hayırlı olsun.Uzun zamandır özlemini çektiğimiz binamızda eğitim öğretime başladık. Arsa bağışından, binanın yapımına kadar emeği geçen başta Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan ve Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin Bağ olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ederiz.” dedi.

İlçe Müftüsünce yapılan duanın ardından pilav ikramı yapıldı. Etkinlik sonrasında tüm katılımcılar Kale MYO’nun yeni binasındaki derslik, bilgisayar laboratuvarı ve konferans salonunu inceleyerek ileride gerçekleştirilmesi düşünülen etkinlik ve projeler hakkında fikir alışverişinde bulundular.

İlgili Haberler