DSHMYO Öğrencilerinden “Topluma Hizmet Uygulamaları” Sergisi

30.12.2019

Denizli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (DSHMYO) öğrencileri Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında bütün bir yıl boyunca gerçekleştirdikleri etkinlikleri düzenledikleri sergi ile bir araya getirdi.

Topluma Hizmet uygulamaları dersi öğretim elemanları Dr. Öğretim Üyesi Selma Kıraç ve Öğr. Gör. Dilek Uludağ Kodal öncülüğünde, bu dersi alan öğrenciler yüksekokul D blok zemin katta, yapmış oldukları faaliyetleri anlatan poster sunumlarını sergilediler. Sergiyi Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Hülya Çetin, Müdür Yardımcıları Doç. Dr. Pınar İli ve Öğr. Gör. Huriye Demirhan ile çok sayıda öğretim elemanı ve öğrenciler ziyaret etti.

Poster sunumlarının başında ziyaretçilere açıklamalarda bulunan öğrenciler aynı zamanda gelecek yıla yönelik planlarını da anlatma imkânı buldular.

Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Hülya Çetin, sergiye emeği geçenleri ve özellikle poster sunumlarıyla katılan öğrencileri başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı tebrik ederek, sosyal sorumluluk bilincini öğrencilik yıllarından sonraki yaşamlarında da sürdürmeleri temennisinde bulundu.

İlgili Haberler