Çivril Atasay Kamer MYO 23. Dönem Mezunlarını Verdi

14.06.2019

Pamukkale Üniversitesi Çivril Atasay Kamer Meslek Yüksekokulu (MYO), 23. dönem mezunlarını düzenlenen törenle uğurladı.

Çivril Atasay Kamer MYO Konferans Salonu’nda düzenlenen mezuniyet törenine, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Sami Gökhan Özkal, Çivril Atasay Kamer Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Dündar Kök, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Çivril Yurt Müdürü Memet Kırboğa, Çivril İlçe Halk Eğitim Müdürü Ramazan Eroğlu ile akademik ve idari personelin yanı sıra öğrencilerin aileleri katıldı. 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan tören açılış konuşmalarıyla devam etti. Çivril Atasay Kamer Meslek Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Dündar Kök törende yaptığı konuşmada şunları kaydetti: “Ne var ki bugün sevincimiz buruk, 23 Mayıs 2019’da meydana gelen elim kaza sonucu değerli öğrencilerimizden Ebru Durak ve Halit Abatay’ın aramızdan ayrılışı bizi ziyadesiyle üzmüştür. Bu nedenle mezuniyet törenimizin planlanandan daha sade şekilde devam edeceği bilgisini anlayışla karşılayacağınızı umarım. Çocuklarımıza tekrar Allah’tan rahmet; kederli ailelerine, arkadaşlarına ve hepimize sabırlar niyaz ediyorum.” dedi.

Konuşmaların ardından tören, dönem birincisi Bilgisayar Programcılığı Programı öğrencisi Harun Turcan’ın mezuniyet kütüğüne plaket çakması ve ardından dereceye giren öğrencilere ve tüm mezunlara ödülleri ve belgeleri ilçe protokolü ve öğretim üyeleri tarafından takdim edilmesiyle sona erdi.

İlgili Haberler