PAÜ Hastanelerine Ambulans Bağışı İçin Protokol İmzalandı

07.09.2023

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan ve Tan Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tan arasında PAÜ Hastanelerine ambulans bağışına ilişkin bir protokol imzalandı.

PAÜ Hastaneleri Acil Servis Ambulans Park Alanı’nda imzalanan protokol metnini Rektör Prof. Dr. Ahmet Kutluhan ve Tan Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tan arasında imzaladı.

Rektör Prof. Dr. Ahmet Kutluhan konuya dair yaptığı konuşmada “Bugün çok mutlu olduğumuz günlerden birini yaşamaktayız. Geldiğimiz günden bugüne üniversite-şehir buluşması ve üniversite-sanayi iş birliğinin güçlenmesi için uğraştık. Denizli her zaman olduğu gibi bugün de PAÜ’ye sahip çıktı. Değerli İbrahim Tan bugün bize son derece donanımlı bir ambulans hibe etti. Kendisine, Tan ailesine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Tan Tekstil Yönetim Kurulu İbrahim Tan ise yaptığı konuşmada “Tan Ailesi olarak Pamukkale Üniversitesi’ne bir ambulans hibe ettik. Diliyorum ki bu ambulans birçok hizmette bulunacaktır. Rektör hocamız göreve başladıktan sonra sıklaşan ve güçlenen Üniversite-Sanayi iş birliğinden mutluyuz. O yüzden üniversitemize destek için hazırız” diyerek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Protokol sonrasında bağışçı iş insanı İbrahim Tan, Rektör Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Necip Atar, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Osman İsmail Özdel, Başhekim Prof. Dr. Murat Özban ve ilgililer bağışlanan ambulansta incelemelerde bulundular.

İlgili Haberler