Sosyal alanlar arttı

Pamukkale Üniversitesi Ömer Halisdemir Spor Merkezi’nde doğal ürünlerin yer aldığı Vitamin Kafe açıldı. Ayrıca, PAÜ logolu ürünlerin satıldığı PAÜ Store’da ay sonuna kadar % 25 indirim uygulanacak.

Pamukkale Üniversitesi Ömer Halisdemir Spor Merkezi girişinde bulunan fitness salonunun yerine Vitamin Kafe açıldı. Spor yapmak ve kurs için merkezi kullananların faydalanabileceği kafede taze sıklmış meyve suları, soğuk ve sıcak içecekler ile yiyecek servisi olacak. Ayrıca, kafede çocuklarını kursa getiren veliler için spor alanlarını gösteren monitörler yerleştirildi.

Geçtiğimiz günlerde hizmete giren Göl Kafe ise öğrencilerin uğrak yeri oldu. Kampüste bulunan göletin hemen yanında açılan Göl Kafe’de öğrenciler göl manzarası eşliğinde dersine çalışabiliyor ya da boş zamanını değerlendirebiliyor.

PAÜ STORE’DA %25 İNDİRİM KAMPANYASI

Geçen yıl açılan ve açıldığı günden bugüne büyük ilgi gören PAÜ Store, birinci yılını indirim kampanyası ile kutluyor. Pamukkale Üniversitesi logolu tişört, şort, eşofman, havlu, bornoz, ayakkabı ve çeşitli branşlarda spor malzemelerinin satıldığı PAÜ Store’da, ay sonuna kadar % 25 oranında indirim uygulanacak. 

İlgili Haberler