PAÜ ‘Spor Ödülleri Töreni’ne Hazırlanıyor

06.05.2019

Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi tarafından beşinci kez gerçekleştirilecek olan ‘Spor Bilimleri Etkinlikleri’çerçevesinde bu yıl ilk defa spor ödülleri töreni yapılacak. Yılın en iyilerinin belirlenmesi için yapılan anket ile oylama süreci tamamlandı. PAÜ öğrencilerinin oyları ile spor dünyasının en iyilerinin belirlendiği “Spor Ödülleri Töreni” için hazırlıklar başladı.

Spor sektöründe emek harcayanların gösterdikleri üstün başarı ve hizmetlerin değerlendirilmesi amacıyla; sadece PAÜ’lü öğrencilerin oylarıyla belirlendiği yılın ‘en’leri ödül töreninin her yıl düzenliolarak gerçekleştirilmesi planlanıyor. Oylamalarda yerel ve ulusal kategorilerde yılın en başarılı kadın sporcusu, en başarılı erkek sporcusu, en başarılı spor insanı, en iyi spor kanalı, en başarılı spor takımı ve benzeri yer alıyor.

Pamukkale Üniversitesi Spor Ödülleri, 16 Mayıs Perşembe saat 15:00'da, PAÜ Hüseyin Yılmaz Kongre ve Kültür Merkezi’nde sporcular, akademisyenler ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleşecek törenle sahiplerini bulacak.

İlgili Haberler