Paü Hastanesi Yaşlıları Yine Unutmadı

26.03.2019

Sosyal sorumluluk projeleri ile Ege Bölgesi ve Denizli’nin öncü hastanelerinden biri olan PAÜ Hastanesi yaşlıları unutmadı. Hastane yönetimi, ‘18-24 Mart Yaşlılar Haftası’ dolayısıyla hastanede yatan yaşlılarımızı tek tek dolaşarak ziyaret etti .

Başhekim Prof. Dr. İbrahim Türkçüer, Başmüdür Erdinç Karataş, Hemşirelik Hizmeti Müdür yardımcıları ve  Hastane Müdür Yardımcısı Osman Dirmilli hastanemizde yatan yaşlı hastalarımızı dolaşarak sohbet ettiler. Ziyaret sırasında hastalara küçük hediyeler dağıtarak gönüllerini aldılar.

Başhekim Prof. Dr. İbrahim Türkçüer “ Geçmiş tecrübelerini bizlere aktararak geleceğimize ışık tutan, kültürümüz ve değerlerimizin yarınlara ulaşmasını sağlayan en değerli büyüklerimizin “ DÜNYA YAŞLILAR HAFTASINI” kutluyorum. Her birinin duasını ve gönlünü almak bizim için her işten daha değerli. Bugün gerçekleştirdiğimiz ziyaretimizde bunu bir kez daha anladık “dedi.

Ziyaretlerden çok memnun kalan yaşlı hastalarımız da teşekkürlerini ileterek memnuniyetlerini bildirdiler ve bol bol fotoğraf çektirdiler.

 

 


İlgili Haberler