“Hünerli Eller ” Takı Sergisi Beğeni Topladı

18.09.2018

PAÜ Hastanesi Sergi salonunda Halk Eğitim kursiyerleri tarafından açılan “Hünerli Eller’’ sergisi büyük beğeni topladı.

17 Eylül Pazartesi günü yataklı servisler binası sergi salonunda, Başhekim Prof. Dr. İbrahim Türkçüer, Hastane Md. Yrd. Mehmet Çıtak ve Pamukkale Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Ömer Özdemir’in değerli katılımlarıyla “ Hünerli Eller” temalı takı sergisi açıldı. Açılışta hazır bulunan katılımcılara teşekkür belgelerinin de verildiği sergide öğrencilerin bir yıllık çalışmaları sergilendi. Sergiyi gezen Başhekim ve Halk Eğitim Md. Yrd. Ömer Özdemir, kurs hocası Ayşe Ekelik’den sergilenen ürünler hakkında bilgi aldılar, kursiyerler ile de sohbet ettiler. Geçen yıl başlamış olan takı işleme kursu hakkında deneyimlerini aldığımız kurs öğretmeni Ayşe Ekelik eğitimde geçen süreç hakkında bilgiler verdi. “Bu sergiyi;  2017/2018 Eğitim, Öğretim Yılı Halk Eğitim Merkezinde boncuk, kolye yapımı kursunu 16 öğrencimizle yıl boyu yaptığımız çalışmalarla açtık. Boncukları işlemek gerçekten sabır ve hayal gücü gerektiriyor. 150 den fazla takılarımızı 21/09/2018 tarihine kadar PAÜ Hastanesi Sergi Salonunda sergilemeye devam edeceğiz, bekleriz ” dedi.

Başhekim Prof. Dr. İbrahim Türkçüer, bu serginin açılmasında emeği geçen herkese teşekkür ederek, sergiyi gezmeye davet etti.

Açıldığı günden beri ilgiyle gezilen, çeşitli ürünlerin sergilendiği sergi için Ayşe Ekelik ilerde daha güzel çalışmalara imza atmak dileğiyle PAÜ Hastanesi yönetimi ve personeline katkılarından dolayı teşekkür etti.


İlgili Haberler