Vantrolog Çiğdem Dağtekin ve Marmelat PAÜ Hastanesine İkinci Kez Geldi

23.10.2019

Pamukkale Üniversitesi Hastaneleri Başhekimliği ve PAÜ Düşlerden Gülüşlere Topluluğu ile birlikte Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Yataklı Servisi’nde düzenlediği etkinlikte Vantrolog Çiğdem Dağtekin ve Marmelat tedavi gören çocuklarla ikinci kez buluşturuldu.

Etkinliğe, PAÜ Hastaneleri Başmüdürü Erdinç Karataş başta olmak üzere PAÜ Hastaneleri Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğü ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Yataklı Servisi’nde tedavi gören çocuklar ve aileleri ile birlikte hastane personeli katıldı.

PAÜ Hastaneleri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Yataklı Servisi’nde tedavi gören çocuklar ile bir araya gelen Vantrolog Çiğdem Dağtekin’ın Marmelat ile birlikte sunduğu kukla gösterisi çocuklar ve aileleri tarafından büyük ilgi gördü.

Gösterinin sonunda, konuşma yapan PAÜ Hastaneleri Başmüdürü Erdinç Karataş, ‘‘Hastalarımıza sağlık hizmeti yanısıra moral vermek için bu tür faaliyetlere çok önem vermekteyiz.  Bu nedenle  Vantrolog Çiğdem Dağtekin ve Marmelat’ı Üniversitemiz Hastaneleri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği’nde tedavi gören çocuklarımızla ikinci kez buluşturmaktan çok mutluyuz.’’ şeklinde konuşarak teşekkürlerini sunan Karataş; Çiğdem Dağtekin’e çiçek ve teşekkür belgesi takdim etti.

Son olarak PAÜ Düşlerden Gülüşlere Topluluğu Üyeleri, Vantrolog Çiğdem Dağtekin’e destek ve katkılarından dolayı teşekkürlerini sunarak hediye takdim etti.

 

 

  

İlgili Haberler