PAÜ’de Yaratıcı Fikirler Yarışacak

13.12.2019

Pamukkale Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından ikincisi düzenlenecek olan “AD Project: Yaratıcı Fikirler Yarışıyor” 16-19 Aralık 2019 tarihleri arasında Pamukkale Üniversitesi İletişim Fakültesi Hierapolis Konferans Salonunda gerçekleştirilecek.

Proje yarışması kapsamında, Pamukkale Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri; Reklam, Etkinlik Yönetimi ve İletişim Uygulamaları kategorilerinde projelerini sunacak. 16 Aralık 2019 Pazartesi günü açılış töreni ile başlayacak olan etkinlik, İzmir Reklamcılar Derneği ve Ideart Reklam Ajansı Başkanı Turusan Çiner’in “Reklamcılığın Gelecekteki Rotası” konulu konuşmasıyla başlayacak.

Hafta boyunca Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri dönem boyunca hazırladıkları projeleri sunacak.  19 Aralık 2019 Perşembe günü Anadolu Üniversitesi, İletişim Bilimleri Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Ferruh Uztuğ’un “Reklamcılık Nasıl Hayatta Kalır?” konuşması ile devam edecek olan etkinlik saat 15.00’da yapılacak olan ödül töreni ile sona erecek.

İlgili Haberler