PAÜ İTBF, İkinci Mezuniyet Buluşmaları Etkinliğini Gerçekleştirdi

27.06.2024

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi (İTBF)'nin düzenlediği Mezuniyet Buluşmaları Etkinliği gerçekleştirildi.

İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi 2023-2024 Akademik Yılı Mezuniyet Törenleri kapsamında gerçekleştirilen mezuniyet töreninin ardından fakülte bahçesinde mezun öğrenciler için hazırlanan mezuniyet etkinliği kapsamında mezun öğrenci ve ailelerine pilav-ayran, lokma, pamuk şeker ve çay gibi ikramlar yapıldı.

Fakülte hocaları mezun öğrencilerin aileleri ile tanışma ve iletişim kurma imkânı buldular. Öğrenciler sadece kendi bölümlerinden arkadaşlarıyla eğlenmekle kalmayıp aynı fakültede beraber okudukları diğer bölümlerden arkadaşlarıyla mezuniyetin keyfini çıkardı. Fakülte bahçesinde düzenlenen etkinlikte mezun olan öğrenciler keplerini atarken konfeti ve balonlar onlara eşlik etti.

Bu yıl ikincisi tamamlanan mezuniyet buluşması etkinliği öğrencilerin lisans eğitimini gördükleri fakültede doyasıya eğlenmeleriyle ve mezun olan öğrencilerin ve ailelerinin fakülteye veda olarak yaptıkları güzel törenle sona erdi.

İlgili Haberler