PAÜ Hastaneleri Hemşirelerine Kokteyl Düzenlendi

24.05.2024

Pamukkale Üniversitesi Hemşirelik Haftası etkinlikleri kapsamında PAÜ Hastanelerinde çalışan tüm hemşirelere yönelik bir kokteyl düzenlendi.

Düzenlenen etkinliğe PAÜ Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. Onur Birsen, Başhekim Yardımcıları Prof. Dr. Mustafa Çelik, Doç. Dr. İsmail Hakkı Akbudak, Hastane Başmüdürü, Hastane Müdürleri, Hemşirelik Hizmetleri Müdürü ve idari personel ile pek çok hemşire katılım sağladı.

Hemşirelerimizin ekip olarak yıl içinde çekilmiş fotoğraflarından oluşan kısa bir slayt gösterisiyle başlayan kokteylde Başhekim Prof. Dr. Onur Birsen ve Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Demet Ekici konuşma yaparak tüm hemşirelerin gününü ve haftasını kutladılar, kurum için gösterdikleri emek ve özveri için teşekkür ettiler. Programda hemşirelerden oluşan voleybol takımlarının 4 hafta süren mücadeleleri sonucu 1. 2.  ve 3. gelen takımlara kupaları, katılan diğer takımlara teşekkür belgeleri takdim edildi. Kokteyl pasta kesilmesinin ardından eğlence ile devam etti.

17 Mayıs 2024 tarihinde ise Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Pamukkale Üniversitesi Hemşireleri için bir motivasyon gecesi düzenlendi. Gönüllerince eğlenen hemşireler günlük yaşamın stresi,  çalışma hayatının yorgunluğundan biraz olsun uzaklaşarak birlikte kaynaşma, tanışma ve eğlenme fırsatı bularak keyifli saatler geçirdiler.

İlgili Haberler