PAÜ Gençlik Oda Orkestrası İzleyiciden Tam Not Aldı

26.04.2019

Pamukkale Üniversitesi Gençlik Oda Orkestrası, Şef Öğretim Görevlisi Çağatay Şişman’ın yönetiminde verdiği bahar konseri ile izleyicilerden tam not aldı.

Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Eğitimi Bölümü öğrencilerinin oluşturduğu, şefliğini PAÜ Eğitim Fakültesi Müzik Eğitimi Bölümü Öğretim Görevlisi Çağatay Şişman’ın yaptığı Pamukkale Üniversitesi Gençlik Oda Orkestrası’nın verdiği bahar konserine Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erdinç Duru, Genel Sekreter Prof. Dr. Mehmet Ali Sarı, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bilge Can,Eğitim Fakültesi GSEB Bölüm Başkanı Prof. Dr. Efe Akbulut, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Fatih Mehmet Demir ile birlikte çok sayıda akademisyen ve öğrenci katıldı.

PAÜ Hasan Kasapoğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleşen konserde J. Haydn, J.S. Bach, A. Vivaldi gibi klasik müziğin duayen yabancı sanatçıların eserlerinin yanında H. Bayçın, İ.İnci, A. Hoca gibi Türk sanatçıların da eserlerine yer verildi.

Seyircinin alkışları ile takdir toplayan konserin sonunda ise Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erdinç Duru, orkestra üyelerine teşekkürlerini sunarak tüm orkestra adına Şef Öğr. Gör. Çağatay Şişman’a çiçek takdim etti.

İlgili Haberler