Masa Tenisinde Paü Hastane Şampiyon

06.05.2019

Organize Sanayi bölgesi müdürlüğünün düzenlediği geleneksel 3. Masa tenisi turnuvasına katılan 36 takım arasında PAÜ Hastanesi birinciliği aldı.

Organize Sanayi bölgesi müdürlüğünün ve Masa Tenisi İl Temsilciliği koordinesinde gerçekleşen turnuva 8-30 Nisan tarihlerinde Organize Sanayi Bölgesi Spor Salonunda yapıldı. Toplamda 36 takımın yarıştığı turnuva birbirinden çekişmeli ve heyecanlı maçlara sahne oldu. Tamamlanan turnuva sonunda gerçekleşen ödül töreninde dereceye giren sporcular kupa ve madalyalarını aldı. Turnuvada 1.olan Hastane takımında yer alan Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Murat Özban, Hastane Müdürü Abdürrahim Çeliktürk, Tıbbi Cihaz Teknik Servis Birim Şefi Özgür Karabacak ve Dosya İnceleme Kontrol Biriminden Nihal Helvacı aldıkları kupayı başhekimlik makamında Rektör Yardımcısı ve Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Osman Çiftçi ve Başhekim Prof. Dr. İbrahim Türkçüer’e teslim ederken katkılarından dolayı tüm yönetime de teşekkür ettiler.

Prof. Dr. Osman Çiftçi ve Başhekim Prof. Dr. İbrahim Türkçüer kupayı hastanemize kazandıran takıma teşekkür ederek bu tür faaliyetlerde her konuda destek sağlayacaklarını söylediler.

 

İlgili Haberler