Keman ve piyano resitali müzikseverlerden tam not aldı

29.11.2017

Pamukkale Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi’nin ilk kez düzenlediği Doç. Dr. Özgül Gök’ün keman ve Doç. Dr. Özgün Gülhan’ın piyano resitallerinden oluşan konser müzikseverlerden tam not aldı.

PAÜ Hasan Kasapoğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleşen konsere başta Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Erdinç Duru, Prof. Dr. Rafet Kılınçarslan, Genel Sekreter Doç. Dr. Mehmet Ali Sarı, Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Baki Yağcı, Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Fatih Yayla olmak üzere akademisyenler ve çok sayıda öğrenci katılım gösterdi.

Pamukkale Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Müzik Performansları Bölümü Öğretim Üyeleri Doç. Dr. Özgül Gök’ün keman ve Doç. Dr. Özgün Gülhan’ın piyano resitallerinden oluşan konserde Mozart, Grieg gibi yabancı klasik müzik sanatçıların eserlerinin yanında Türk Piyanist Fazıl Say’ın eserlerine de yer verildi. Repertuvarında Iğdır’ın Al Alması ve Bülbülüm Altın Kafeste gibi yöresel türkülerin de bulunduğu keman ve piyano resitali dinleyicilerin alkışları ile sona erdi.

İlgili Haberler