Huzurevi “El Sanatları ” Sergisi Beğeni Topladı

12.03.2019

PAÜ Hastanesi Sergi salonunda Denizli Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü El Sanatları Sergisi açılışı yapıldı.

11 Mart Pazartesi günü yataklı servisler binası sergi salonunda yapılan açılışa Başhekim Prof. Dr. İbrahim Türkçüer ,Eğitim Fakültesi Dekan Yrd. Prof. Dr. Bilge Can, Sosyal Hizmetler İl Müd. Yrd. Kadriye Özer, Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdür Vekili Hatice Temel, Yetim ve Acizleri Koruma Derneği Başkanı Pakize Işıklı katıldı.

Başhekim Prof. Dr. İbrahim Türkçüer , bu serginin açılmasında emeği geçen herkese teşekkür ederek , sergiyi gezmeye davet etti ve  sergilenen ürünler hakkında bilgi alarak En yaşlı kursiyer Mehmet Tekin ile ile de sohbet etti.  

Açıldığı günden beri  ilgiyle gezilen, 200 ‘e yakın çeşitli ürünlerin sergilendiği  sergi için Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdür Vekili Hatice Temel ilerde daha güzel çalışmalara imza atmak dileğiyle PAÜ Hastanesi yönetimi ve personeline katkılarından dolayı teşekkür etti. Serginin 15 Mart Cuma gününe kadar açık kalacağını belirterek herkesi sergiyi görmeye davet etti.

İlgili Haberler