Rektör Bağ: “Öğrenci Odaklı Projelerimiz Devam Edecek”

19.02.2019

Pamukkale Üniversitesi Turizm, İletişim, Mühendislik ve Fen-Edebiyat Fakültelerinin ortak kullanacağı modern ve konforlu kafeterya hizmete girdi. Öğrenci odaklı yönetişim anlayışıyla projelerin süreceğini belirten Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, “Öğrenci odaklı projelerimiz devam edecek.” dedi.

Pamukkale Üniversitesi Kınıklı Yerleşkesi’ndeki Turizm, İletişim, Mühendislik ve Fen-Edebiyat Fakültelerine yönelik hizmete giren kafeterya beğeniyle karşılandı.

380 metrekare modern ve ferah bir alana sahip kafeterya sıcak-soğuk içecek, tost ve döner gibi çeşitli yiyecek seçenekleriyle öğrenci ve personele hizmet vermeye başladı.

Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte kafeteryayı ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, incelemelerde bulundu. Rektör Hüseyin Bağ, öğrencilerle de bir araya gelerek bir süre sohbet etti.

Kafeteryanın açılmasıyla boş zamanlarının büyük çoğunluğunu burada geçirmeye başladıklarını ve yapılan hizmetten oldukça memnun olduklarını dile getiren öğrenciler Rektör Bağ’a teşekkürlerini iletti.

Öğrenci Odaklı Projelerimiz Devam Edecek

Öğrencilere yönelik sosyal desteklerin artacağını kaydeden Rektör Hüseyin Bağ, “Öğrencilerimiz ders ve sınav aralarındaki boşluklarda yerleşke dışarısına çıkmadan, bu ferah mekânda vakit geçirme imkânı bulacaklar. Öğrenci odaklı yönetişim anlayışımızla, öğrenci odaklı projelerimiz devam edecek.” dedi.

 

 

İlgili Haberler