Çardak Belediyesi ile Protokol İmzalandı

22.03.2019

Pamukkale Üniversitesi Çardak Organize Sanayi Bölgesi Meslek Yüksekokulu’nun her türlü bina, tesis konuk evi ve sosyal alanların oluşturulmasına yönelik olarak, Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğü ve Çardak Belediye Başkanlığı arasında protokol imzalandı.

Pamukkale Üniversitesi Rektörlük makamında yapılan protokol törenine Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, Çardak Belediye Başkanı Mahmut Öztürk, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Erdinç Duru, Prof. Dr. Osman Çiftçi, Prof. Dr. Rafet Kılınçarslan, Genel Sekreter Prof. Dr. Mehmet Ali Sarı, Çardak OSB MYO Müdürü Doç. Dr. Selami Kesler ve kurum  yetkilileri katıldı.

 İmzalanan protokolle Çardak Belediyesi, Çardak Organize Sanayi Bölgesi Meslek Yüksekokulu adına tahsis edilecek binada, 2019-2020 Eğitim Öğretim döneminde faaliyete başlanabilmesi için inşaat, tadilat ve onarım işlerini üstlendi.

Rektörlük makamında düzenlenen protokol Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ ve Çardak Belediye Başkanı Mahmut Öztürk arasında imzalandı.

Protokol sonrası açıklamalarda bulunan Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ; ‘Bizler yönetim olarak öğrencilerimizin daha iyi fiziki şartlarda eğitim öğretim görebilmesini amaçlıyoruz. Bu doğrultuda; sadece merkez yerleşkemizde değil ilçelerdeki meslek yüksekokullarımızda da gerek eğitim olanakları gerekse de fiziki altyapı olarak aynı şartları sağlamayı hedefliyoruz. Çardak Belediyesi ile imzaladığımız protokolün hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

İmzalanan protokol kapsamında, tadilat-tamirat işlerini Çardak Belediyesinin üstlendiği Pamukkale Üniversitesi Çardak Organize Sanayi Bölgesi Meslek Yüksekokulu’nun idari ofisleri, yemekhane, kantin, sosyal alanlar, içme suyu ve kanalizasyon işlerinin şebeke ile bağlantısı ve her türlü bakımı ve onarımı gerçekleştirilecek.

İlgili Haberler