Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ ‘Beni Benden Dinle’nin Konuğu Oldu

25.04.2018

Pamukkale Üniversitesi Kadın ve Demokrasi Topluluğu’nun düzenlediği Beni Benden Dinle adlı kariyer söyleşisine konuk olan Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ öğrencilere kariyer hayatları için yön gösterici tavsiyelerde bulundu.

PAÜ Kadın ve Demokrasi Topluluğu’nun Başkanı Ayşenur Ok yaptığı konuşmada düzenlemiş oldukları Beni Benden Dinle adlı etkinlik dizisini öğrencilere başarının anahtarını ve deneyimleri akademisyenler tarafından aktarılması amacıyla yaptıklarını belirterek, katılımlarından dolayı Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ’a teşekkürlerini sundu.

Düzenlenen söyleşide Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, kademe kademe ilkokuldan itibaren eğitim öğretim hayatından rektörlüğe uzanan kariyer hayatını, akademisyenlikte yaşadığı birçok deneyim ve tecrübelerini öğrencilerle paylaştı.

Konuşmasında alanında uzman iyi eğitim almış bireylere bu toplumda her zaman her alanda ihtiyaç duyulduğunu vurgulayan Prof. Dr. Hüseyin Bağ, yaptığı her işi severek yaptığını ve bu nedenle hiçbir seçiminde pişmanlık duymadığını ifade etti. Öğrencilere, başarının yoğun bir gayret sonrasında elde edilebildiğini aktaran Prof. Dr. Hüseyin Bağ, öğrencilik yıllarında olduğu gibi şimdi de Pamukkale Üniversitesi Rektörü olarak öğrencilere iyi bir gelecek hazırlamak gayretiyle üniversite yönetimi ile birlikte çalışmalarına devam ettiklerini belirtti.

Söyleşinin sonunda Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ öğrencilerin sorularını yanıtladı.

İlgili Haberler