PAÜ’de ‘Anneler Günü’ Kutlandı

13.05.2018

Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğü’nün Gölbahçe’de düzenlediği Anneler Günü Etkinlikleri’ne katılan anneler ve çocukları, doyasıya eğlenerek Anneler Günü’nü kutladı.

PAÜ Gölbahçe’de düzenlenen etkinliklere Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Arzu Yaren, Prof. Dr. Rafet Kılınçarslan, Genel Sekreter Doç. Dr. Mehmet Ali Sarı başta olmak üzere çeşitli fakülteler, meslek yüksekokulu ve yüksekokulların dekanları, dekan yardımcıları ile birlikte akademisyenler, idari yöneticiler ve aileleri ile öğrenciler katıldı.

Etkinlikler, Güzel Sanatlar Müzik Eğitimi Bölümü öğrencileri tarafından sunulan mini konser ile başladı. Konser sonrasında, Afrikalı Genç Topluluğu’nun sahnelediği yöresel danslar ile devam eden etkinlikler, çocukların ilgiyle izlediği Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği Bölümü öğrencilerinin deneysel aktiviteleri ile devam etti. Etkinlik PAÜ Gölbahçe’de kurulan çeşitli stantlarda anne ve çocukların katılımıyla gerçekleştirilen Resim Bölümü öğrencileri tarafından düzenlenen toz boyama aktiviteleri ve Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölümü öğrencilerinin hazırladığı sportif oyun ve yarışmalarla devam etti.

Gölbahçe’de PAÜ Rektörlüğü tarafından düzenlenen etkinliklerde hem anneler çocuklarıyla hem de çocuklar kendi aralarında eğlenerek Anneler Günü’nü doyasıya kutladı.

İlgili Haberler