Merkezefendi Belediye Başkanı’ndan PAÜ'ye Ziyaret

19.06.2018

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ve beraberindeki heyet Pamukkale Üniversitesi Merkez Kütüphanesi’ne ziyarette bulundu.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ve beraberindeki heyet, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, PAÜ Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Özgür Volkan Yılmaz ve PAÜ Merkez Kütüphane personeli tarafından Rektörlük binası önünde karşılandı. PAÜ Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Özgür Volkan Yılmaz ve kütüphane personeli, Başkan Subaşıoğlu ve beraberindeki heyete, PAÜ Merkez Kütüphanesi hakkında bilgiler verdi. Rektör Prof. Dr. Bağ ve Merkezefendi Belediye Başkanı Subaşıoğlu kütüphanede incelemelerde bulundu.

PAÜ Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Merkezefendi Belediyesi tarafından Bereketler Mahallesi’nde yapımı devam eden Merkezefendi Kütüphanesi için daha önce bir fizibilite raporunun da hazırlanarak Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na teslim edildiği belirtilirken, yapımı devam eden Merkezefendi Kütüphanesi için, PAÜ Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı tarafından her türlü desteğin verileceği kaydedildi.

 

İlgili Haberler