İş Dünyasında Hedef: Liderlik ve Girişimcilik-6

14.12.2017

Pamukkale Üniversitesi İşletme Topluluğu’nun bu yıl altıncısını düzenlediği ve iş dünyasından önemli isimleri öğrencilerle bir araya getiren ‘İş Dünyasında Hedef: Liderlik ve Girişimcilik’ etkinliği Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Sadık Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Oktay Mersin, Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan Aygören, Altınyıldız Pazarlama ve İletişim Uzmanı Emre Elmacık ve Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral konuşmacı olarak katıldı. İş Dünyasında Hedef: Liderlik ve Girişimcilik Konferansına; Pamukkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakan Sarıtaş,  Denizli eski Belediye Başkanı Ali Aygören, konuk konuşmacıların firmalarından yöneticiler, akademisyenler ve çok sayıda öğrenci katılım gösterdi.

Konferansın konukları girişimcilik ve liderlik üzerine yaptıkları sunumlarda girişimcilik ve liderliğin temel özellikleri ve esaslarının yanında kendi kariyer hayatlarından verdikleri örneklerle öğrencilere gelecekteki iş hayatlarında faydalı olacak bilgiler paylaştılar.

Konferansın sonunda katılımcıların soruları yanıtlandı ve tüm katılımcılara katılım belgesi takdim edildi.

PAÜ İşletme Topluluğu’nun düzenlediği etkinlik alanında oluşturulan masalara öğrenciler özgeçmişlerini bırakarak konferansta konuk edilen konuşmacıların yönetici oldukları firmalarda staj imkânı yakalamak için başvuru yaptılar. 

İlgili Haberler