Eğitim Fakültesi’nde Kitap Kermesi

02.11.2017

Pamukkale Üniversitesi Genç Eğitimciler Topluluğu tarafından fakülte kantini önünde kitap kermesi düzenlendi.

Eğitim Fakültesi içinde oluşturulan “Al Götür Oku Getir” adlı kütüphaneyi zenginleştirmek amacıyla, PAÜ Genç Eğitimciler Topluluğu tarafından yapılan kermes etkinliğinde, kütüphaneye kitap bağışında bulunanlara, topluluk öğrencileri tarafından hazırlanan lezzetli ikramlar sunuldu. 

Düzenlenen kermesin, Genç Eğitimciler Topluluğu’nun ilk faaliyeti olduğunu belirten Topluluk Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Sibel Duru, “Öğrencilerimizi daha çok okumaya teşvik etmek için bu kermesi düzenledik. Etkinliğe gösterilen yoğun ilgi, etkinliğin amacına ulaştığını gösteriyor, emeği geçen öğrencilerime teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Genç Eğitimciler Topluluğu Başkanı Halime Boz da, “Genç Eğitimciler Topluluğu olarak kitap kermesi düzenleyerek, hem arkadaşlarımızla sosyal bir faaliyetle kaynaşmak hem de fakültemizde oluşturulan ‘Al Götür Oku Getir’ kütüphanesini zenginleştirmek istedik. Bağış yapılan kitaplar karşılığında, ikram ettiğimiz tüm yiyecekler topluluğumuz üyelerince hazırlandı. Başta topluluğumuzun danışmanı Yrd. Doç. Dr. Sibel Duru olmak üzere, emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” dedi.

İlgili Haberler

Öğrenci Toplulukları
Öğrenci Toplulukları
Öğrenci Toplulukları
Öğrenci Toplulukları
Öğrenci Toplulukları