Türk Ocakları Denizli Şubesi Rektör Bağ’ı Ziyaret Etti

26.01.2018

Türk Ocakları Denizli Şubesi Başkanı Ünal Bahadır Baylan ve beraberindeki heyet, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ’ı makamında ziyaret etti.

Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ’ı makamında ziyaret eden heyet, Türk Ocakları Denizli Şubesi’nin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi vererek, geleceğe yönelik Pamukkale Üniversitesi ve Türk Ocakları ile yapılabilecek işbirlikleri konularında fikir alışverişinde bulundular. Ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Bağ, Pamukkale Üniversitesi olarak sivil toplum kuruluşları ile birlikte Üniversite-STK İşbirlikleri konularına sıcak baktıklarını ifade etti. Türk Ocakları’nın geçmişten günümüze üniversitelerle her zaman bir işbirliği içinde olduğunu belirten Rektör Bağ, bu nedenle yapılacak organizasyonlarda Pamukkale Üniversitesi olarak ellerinden gelen desteği sağlayacaklarını belirterek heyete teşekkürlerini sundu.

Daha sonra Türk Ocakları Denizli Şubesi Başkanı Ünal Bahadır Baylan ve beraberindeki heyet, PAÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. Mehmet Ali Sarı’yı da makamında ziyaret ederek, üniversitenin akademik ve bilimsel çalışmaları hakkında bilgi aldı. Geleceğe yönelik yapılabilecek çalışmalar konularında görüşmeler yapan heyet, üniversiteler ve Türk Ocaklarının geçmişten geleceğe olan ilişkileri ve işbirliği üzerinde görüş alışverişinde bulundu.

İlgili Haberler